محصولات جدید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
شروع خرید

آخرین اخبار

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید

گالری طلا و جواهر اونیکست، یاقوت کبود (بخش دوم)

اونيكست / مقالات  / گالری طلا و جواهر اونیکست، یاقوت کبود (بخش دوم)

گالری طلا و جواهر اونیکست، یاقوت کبود (بخش دوم)

در مطلب های قبلی در سایت گالری طلا و جواهر اونیکست با خواص بی نظیر یاقوت کبود آشنا شدید. در این مطلب به خواص این سنگ زیبا بر روح و روان می پردازیم.

بسیاری از خانم ها در سرتاسر جهان به یاقوت کبود علاقمند هستند، خب این امر طبیعی است زیرا چه کسی می تواند چنین درخششی را نادیده بگیرد و از کنار چنین زیبایی محضی بدون توجه عبور کند. یاقوت کبود سنگ گرانبها و زیبایی است. یکی از موارد جالب از خواص این سنگ این است که، یاقوت کبود برای مدیتیشن بسیار مفید است و باعث می شود تمرکز بهتری در تصمیم گیری ها داشته باشید این ویژگی توجه بسیار از خریداران را به خود جلب کرده است. اگر کسی گردنبند، گوشواره، دستبند یا هر نوع زیورآلاتی از این سنگ را به همراه خود داشته باشد در برابر خشم و یا بی صبری مقاوم می شود. بعلاوه گاهی مواقع به یاقوت کبود سنگ خرمندان هم گفته می شود زیرا، این سنگ، نشان دهنده ی وفاداری، عقل و خرد است.

یاقوت کبود درخشش خاصی دارد این سنگ سبب می شو که بدون اینکه فرد حامل احتیاجی به این داشته باشد که آگاهانه مداخله کند انرژی ها را به یکدیگر متصل گردد. این سنگ این قابلیت را دارد که از ارتعاشات خود نیرویی ایجاد کند که به صورت مستقل انرژی شخصی که صاحب این سنگ است را تقویت می کند. این سنگ به افرادی که مشکلات روحی و روانی دارند کمک می کند تا در کنار درمان های پزشکی بتوانند با همراه داشتن این نوع یاقوت آرام تر شوند و در تسریع در بهبود چنین بیماری هایی کمک شایانی می نماید.

اگر تمایل دارید یک گردنبد، دستبند، انگشتر یا هر نوع جواهری از یاقوت کبود را داشته باشید با خرید از کلکسیون زیبای طلا و جواهر اونیکست تردید نکنید که بهترین یاقوت را می توانید خریداری کنید.

تهیه و تنظیم:  واحد تامین محتوا

بدون نظر
نظر خود را بنویسید