محصولات جدید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
شروع خرید

آخرین اخبار

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید

گالری طلا و جواهر اونیکست و یاقوت کبود

اونيكست / مقالات  / گالری طلا و جواهر اونیکست و یاقوت کبود

گالری طلا و جواهر اونیکست و یاقوت کبود

یاقوت و زیبایی منحصر به فرد آن، یاقوت و درخشش بی نظرش… سنگ یاقوت منحصر به فرد است. گالری طلا و جواهر اونیکست انواعی از سنگ یاقوت را به فروش می رساند و به همین دلیل در این مطلب تلاش می کنیم شما را با یاقوت کبود بیشتر آشنا کنیم.

یاقوت کبود دارای خواص بسیاری است. این سنگ هنگامی که در گردنبند و انگشتر استفاده شود می تواند در بهبود ترمیم مو و ناخن در کنار درمان های پزشکی موثر واقع شود. یاقوت کبود می تواند باعث درمان بیماری های پوستی شود. این سنگ گرانبها بیماری های اعصاب را تسکین می دهد. جالب است بدانید که یاقوت کبود می تواند باعث بهبود سردرد های شدید و منجر به تسکین درد های مفضلی و رماتیسمی شود.

یاقوت کبود بینایی را تقویت می کند و برای تسکین درد ناراحتی های گوش و فک مفید است. این سنگ ارزشمند به علت اینکه، کمیاب است دارای قیمت بالایی دارد. یاقوت کبود دارای تراش های مختلفی است که می توانید زیباترین کلکسیونی از این سنگ درخشان را در گالری طلا و جواهر اونیکست یافت نمایید. این سنگ هنگامی که افراد عصبانی می شوند آن ها آرام تر می کند. یکی از خواص بسیار جالب یاقوت کبود این است که اگر فرزندتان دارای لکنت زبان است بهتر است در کنار درمان های مختلف برای این بیماری یک گردنبندِ یاقوت کبود را به همراه سنگ کلسدوئین در گردن او بیاویزید. این سنگ به بهبود چنین بیماری هایی تا حدود زیادی در کنار درمان های پزشکی کمک می نماید. اگر بی خواب هستید نیز یاقوت کبود در کاهش این حالت فیزیکی شما در کنار مصرف دارو بسیار موثر است.

بله، جای تعجب ندارد که چنین سنگی با چنین زیبایی خاصی در درمان های مختلف مانند یک مسکن در کنار افراد بدرخشد. این سنگ زیباست و از یک زیبای دوست داشتنی توقعی کمتر از این نمی شود داشت!

تهیه و تدوین: واحد تامین محتوا

بدون نظر
نظر خود را بنویسید