محصولات جدید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
شروع خرید

آخرین اخبار

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید

گالری طلا و جواهر اونیکست؛ چرا انگشتر طلا بخریم؟

اونيكست / مقالات  / گالری طلا و جواهر اونیکست؛ چرا انگشتر طلا بخریم؟

گالری طلا و جواهر اونیکست؛ چرا انگشتر طلا بخریم؟

طلا فلز زیبا و درخشانی است و این فلز به صورت های مختلفی استفاده می شود. سالیان زیادی زمان سپری شده است تا طلا کشف شود اما، با کشف آن انقلابی در ساخت زیور آلات ایجاد شد.  یکی از موارد استفاده ی طلا در بین مردم، استفاده از آن به صورت انگشتر طلا است. انگشتر طلا برای بسیاری از انسان ها جذابیت خاصی دارد. روایات زیادی در دین اسلام نیز به استفاده از انگشتر توصیه کرده است.

انگشتر طلا به معنای رکاب نگین و یا چیزی است که نگین بر روی آن قرار می گیرد. در بین تمام فلز ها انگشتر طلا کاربردی تر قلمداد می شود زیرا انگشتری از جنس طلا:

  • زنگ نمی زند.
  • در تماس با آب براق و درخشان می شود.
  • کدر نمی شود.
  • در تماس با هوا سیاه نمی شود.
  • انگشتر طلا قابلیت زیادی برای استفاده و سوار شدن سایر نگین ها را بر خود دارد.

با توجه دلایل بالا، انگشتری از جنس طلا برای مردم جهان خاص تر است و البته با توجه به آن چه بیان شده این خاص بودن منطقی تر و کاربردی تر است. انگشتری که از جنس طلا ساخته می شود زیبایی خاص تری به دستان شما می دهد. با تمام ویژگی هایی که ذکر شد انگشتر طلا دارای قیمت بالایی است زیرا؛ فلز طلا کمیاب است و این قیمت بالا طبیعی است. در اقتصاد زمانی که عرضه کم شود به طبع قیمت بالاتر می رود و این در مورد انگشتر طلا هم صادق است. با این تفاسیر و با توجه به علاقه ایی که بیشتر مردم به داشتن انگشتری از جنس طلا را دارند شاید نتوانند آن را خریداری نمایند. به همین دلیل، سازندگان طلا، عیار های مختلفی چون ۱۷، ۱۸ و ۲۴ را برای ساخت طلا در نظر گرفته اند تا همه ی مردم توان خرید طلا را چه در قالب انگشتر و چه در قالب سایر زیور آلات را داشته باشند.

گالری طلا و جواهر فروشی اونیکست مجموعه های بی نظیری از انگشتر طلا را در خود جای داده است که می توانند توجه علاقمندان را به خود جلب کند و به نیاز آن ها پاسخ دهد.

تهیه و تدوین: واحد تامین محتوا

بدون نظر
نظر خود را بنویسید