محصولات جدید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
شروع خرید

آخرین اخبار

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید

گالری اونیکست و سنگ فیروزه….

اونيكست / مقالات  / گالری اونیکست و سنگ فیروزه….

گالری اونیکست و سنگ فیروزه….

بیشتر طلا و جواهر فروشی های در بین سنگ هایی که به فروش می گذارند، به سنگ فیروزه توجه خاصی دارند. سنگ های فیروزه به شکل های متنوعی در طلا و جواهر فروش اونیکست به فروش گذاشته می شوند.این سنگ زیبا در بین جواهر های درجه دوم یکی از بهترین سنگ ها می باشد. این سنگ زیبا رنگ داخلی و خارجی یکسانی دارد. در حالت کلی تر سنگ فیروزه دو نوع دارد:

  • فیروزه مشرقی
  • فیروزه مغربی

سنگ فیروزه مشرقی رنگش هیج زمان خراب نمی شود اما، نوع مغربی آن به مرور رنگش خراب می شد و به رنگ سبز بدل می گردد.

سنگ فیروزه به رنگ ها آبی وسبز به صورت متداول دیده می شود. در این بین رنگ خاصی از این سنگ گرانبها وجود دارد که بسیار کمیاب است. این رنگ کمیاب، رنگ سفید این سنگ است.

این سنگ با رنگ های منحصر به فرد خود برای فعالیت معده مفید است. و در درمان سردرد نیز موثر است. استفاده از سنگ فیروزه می تواند به درمان بسیاری از بیماری های داخلی کمک کند. استفاده از انگشتری با سنگ فیروزه به قلب انسان آرامش می دهد و ترس و وحشت را از انسان دور می کند.

این سنگ جنبه ی اعتقادی نیز برای مسلمانان دارد. مسلمانان معتقدند که در ابتدای ماه جدید نگاه به این سنگ برای آن ها برکت می آورد و خوش یمن است. در بین مسلمانان رنگ آبی این سنگ زیبا جایگاه خاص تری دارد و برای آن ها این رنگ بسیار محبوب تر است. جالب است بدانید این سنگ زیبا در اثر تغییر آب و هوا گاهی درخشان و کاهی تیره تر می شود. پس از شفاف یا کدر شدن این سنگ به هیج وجه تعجب نکنید!!! این سنگ خاص و زیبا است، پس چه بهتر که یک سنگ فیروزه را برای خود خریداری کنید و از خواص خوب آن نهایت استفاده را ببرید.

تهیه و تدوین: واحد تامین محتوا

بدون نظر
نظر خود را بنویسید