محصولات جدید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
شروع خرید

آخرین اخبار

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید

آیا استفاده از الماس بر بدن ما تاثیر گذار است؟

اونيكست / مقالات  / آیا استفاده از الماس بر بدن ما تاثیر گذار است؟

آیا استفاده از الماس بر بدن ما تاثیر گذار است؟

الماس و درخشش زیبایش محال است باعث شود انسانی بی تفاوت از کنار آن بگذرد. بسیاری از خانم ها در سرتاسر جهان عاشق الماس هستند و در این بین خیلی از آن ها علاقه دارند انگشتر و یا گردنبندی از این سنگ زیبا داشته باشند و یا حلقه ی ازدواجی با سنگ الماس داشته باشند.

در بین حکمای یونانی این باور رایج بوده است که این سنگ مزاجی گرم و خشک دارد اما اگر مقدار جزیی آن مد نظر باشد می توان گفت که مزاج سرد و خشک ایجاد می شود.

گردنبندی از جنس الماس قلب انسان ها را تقویت می کند و این سنگ گرانبها می تواند بر دستگاه گوارش نیز تاثیر مثبت داشته باشد و بعلاوه معده را هم تقویت می کند. الماس سنگ گران قیمتی است ولی خواص درمانی شگرفی دارد به عنوان نمونه اگر شخصی به بیماری صرع، جذام، رعشه و یا فلج لقوه مبتلا باشد استحمام در چشمه معدن الماس باعث می شود که این نوع بیماری ها تا حدود زیادی بهبود یابند،البته امروزه ین کار قیمت نجومی دارد.

تراش هایی که بر روی این سنگ داده می شوند نیز خاص و منحصر به فرد است اما، جالب است که بدانید تراش مثلثی شکل بر روی الماس می تواند بیماری صرع را تا حدود زیادی درمان کند.

الماس خاص است! بله درست متوجه شدید این سنگ فوق العاده است و یکی دیگر از کاربرد های آن این است که پودر آن برای سفید و براق شدن دندان ها و محکم شدنشان بسیار مفید است ولی نکته ی مهم این است که چنین پودری بسیار خطرناک هم هست زیرا، اگر این پودر داخل معده شود؛ انسان را هلاک می کند… البته جای نگرانی نیست زیرا این سنگ درخشان در دنیای امروز آن چنان قیمتی است که بیشتر بر روی انگشتر ها و گردنبند ها، خودنمایی می کند و هیچ انسانی حاضر نمی شود با توجه به قیمت بالای آن؛ این زیبای دست یافتنی را پودر کند!!!

تهیه و تدوین: واحد تامین محتوا

بدون نظر
نظر خود را بنویسید