محصولات جدید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
شروع خرید

آخرین اخبار

محصول مورد نظر خود را جستجو کنید

آشنایی با دنیایی از برترین برندهای طلا و جواهر _ قسمت اول

اونيكست / مقالات  / آشنایی با دنیایی از برترین برندهای طلا و جواهر _ قسمت اول

آشنایی با دنیایی از برترین برندهای طلا و جواهر _ قسمت اول

بحث سر اهمیت و ارزش جواهر ها در دنیای تجارت فیزیکی و آنلاین بسیار دیدنی است. برند های سنتی و مارک های مدرن امروزی هر دو برای رسیدن به آنچه که مشتری در ذهن خود دارد، مدام در حال تغییر سیاست ها و قوانین هستند. بد نیست با هم ۱۰ برند برتر دنیا یا شاید بهتر باشد بگوییم ۱۰ جنگجو ی معروف دنیای طلا و جواهر را با هم در دو بخش بشناسیم.

بولگاری(Bulgari)

سال ۱۸۸۴، رم زادگاه این برند معروف، گران و پر طرفدار طلا و جواهر شد. نام خود را از صاحب خود سوتیریو بولگاری گرفت و هم اکنون با مدیریت نوادگان او به شهرت جهانی و جایگاه فعلی رسیده است.محل تولد این برند موجب خلق طرح های رمی و ایتالیایی او که به “گل” معروف است، شد و جایگاهی کلاسیک و به یاد ماندنی میان طرفداران طلا و جواهر و ستارگان مشهور، برای خود پیدا کرد.

هری وینستن(Harry Winston)

در سال ۱۹۳۲ هری با خلاقیت و استعدادی که در ساخت طلا و جواهر برای ثروتمندان و افراد سلطنتی در خود می دید، تصمیم گرفت این برند آمرکایی را هم نام خودش با تمرکز بر روی سنگ های کمیاب و قیمتی نظیر الماس، به بازار طلا و جواهر اروپا و آسیا و آمریکا معرفی کند. گفته می شود در حال حاضر که این برند لوکس از سال ۲۰۰۰ زیر نظر شرکت سواچ سوئیس می باشد.

تیفانی(Tiffany & Co)

تیفانی و جان یانگ در سال ۱۸۳۷ در نیویورک برند آمریکایی تیفانی را تاسیس کردند و با توجه به معروفیت چشم گیری که داشتند، تیفانی در سال ۱۸۵۳ با تصاحب سهام آن تصمیم به تغییر نام برند خود به تیفانی اند کو گرفت و پا به دنیای طلا و جواهر گذاشت. بازیگران هالیوودی از طرفداران پر و پا قرص طرح های تیفانی به شمار می روند.

چوپارد(Chopard)

برندسوئیسی که در سال ۱۸۶۰ توسط لویی اولیس چوپارد به دنیا معرفی شد. کیفیت بالا و طراحی های خاصساعت های جواهر او، این مارک را به شهرت جهانی رساند.

قسمت بعدی

تهیه و تدوین: واحد تامین محتوا

 

 

بدون نظر
نظر خود را بنویسید